Сергіївська об'єднана територіальна громада

Сергіївська сільська територіальна громада

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня Соборності України!

Саме цього дня у 1919 році було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, який увійшов в історію українського народу як величне національне свято і став символом об’єднання України.

День Соборності України – це можливість вкотре заявити на весь світ, що Українська нація – єдина, а її територія – неподільна

І зараз ми, як ніколи, об’єднані у своїх вчинках, думках і мріях. Бо ми всі разом прагнемо Перемоги і бажаємо жити у вільній, безпечній, справедливій і успішній країні. Саме таку Україну кожен з нас хоче бачити, саме такою ми її відбудуємо і зробимо.

Нашим славним українським воїнам бажаємо терпіння, наснаги, витримки та мужності, всім нам - миру та Божої ласки, сили, оптимізму та віри у перемогу.

Наша єдність — наша зброя!

Слава Україні!

Запобігання та протидія домашньому насильству