Сергіївська об'єднана територіальна громада

Сергіївська сільська територіальна громада

тридцять третьої сесії восьмого скликання

Сергіївської сільської ради. (26.01.2024 року)

1. Про роботу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради та сільського голови за період з 01 січня 2023 року по 31 грудня 2023 року.

(Лідовий І.Г.)

1. Про виконання бюджету Сергіївської сільської територіальної громади за 2023 рік.

(Лобода В.Г.)

1. Про стан виконання Програм затверджених Сергіївською сільською радою за 2023 рік.

(Гринь І.І.)

1. Про стан виконання Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік.

(Гринь І.І.)

1. Про хід реалізаціїСтратегії розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на період до 2027 року за період 2023 року.

(Гринь І.І.)

1. Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2024 рік.

(Гринь І.І.)

1. Про внесення змін до комплексної програми розвитку освіти на території Сергіївської сільської територіальної громади на 2024 рік.

(Івко С.О.)

1. Про внесення змін до Програми «Підтримка сил територіальної оборони Збройних Сил України, Збройних Сил України, Служби безпеки України, Національної гвардії України, Національної поліції України та добровольчого формування Сергіївської ТГ» на 2024 рік.

(Дичок О.Р.)

1. Про внесення змін до комплексної Програми підтримки ветеранів війни та членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, Захисників та Захисниць України – які фактично проживають на території Сергіївської громади на 2024 рік.

(Білик І.В.)

1. Про внесення змін до Програми розвитку культури в Сергіївській громаді на 2024 рік.

(Богуславець Л.В.)

1. Про внесення змін до Програми розвитку надання соціальних послуг у Сергіївській територіальній громаді на 2024 рік.

(Москаленко О.І.)

1. Про внесення змін до Програми «Обдаровані діти» на 2022-2025 рік.

(Івко С.О.)

1. Про внесення змін до Програми «Благоустрій» на 2024 рік.

(Гринь І.І.)

1. Про внесення змін до Програми «Розвиток фізичної культури і спорту в сільській місцевості» на 2024-2027 рік.

(Івко С.О.)

1. Про внесення змін до бюджету Сергіївської сільської територіальної громади на 2024 рік.

(Лобода В.Г.)

1. Про визначення «Служби відновлення та розвитку інфраструктури» у Полтавській області замовником послуг з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування державного значення.

(Лобода В.Г.)

1. Про створення місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення Сергіївської сільської територіальної громади.

(Дичок О.Р.)

1. Про встановлення ліміту пального для службових легкових автомобілів на 2024 рік.

(Дичок О.Р.)

1. Про розгляд звернення громадянина Різницького Віктора Васильовича, 22.11.2023 р.н..

(Лідовий І.Г.)

1. Про внесення змін Положення про Координаційну раду з питань внутрішньо переміщених осіб при Сергіївській сільській раді затвердженого п. 2 рішення 29 сесії восьмого скликання від 04.10.2023 «Про створення Координаційної ради з питань внутрішньо переміщених осіб при  Сергіївській сільській раді».

(Білик І.В.)

1. Про перейменування та уточнення площ, вулиць і провулків в населених пунктах Сергіївської сільської територіальної громади.

(Івко С.О.)

1. Про виплату коштів на допомогу в поховані померлих громадян. На поховання – 2 тис. гр. (3 особи – 6 тис. грн.).

(Ілляшенко Н.В.)

1. Про надання одноразової матеріальної допомоги. (народження -5 гр. (100 тис. грн), на лікування дитини з інвалідністю – 1 гр. (12 тис. грн), на лікування онкохворих – 4 гр. (20 тис. грн.)).

(Ілляшенко Н.В.)

Земельні питання:

1. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо поділу (об’єднання) земельних ділянок та реєстрацію права власності на земельні ділянки.

(Галь В.І.)

1. Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації з нормативної грошової оцінки земель в межах села Крамарщина Сергіївської сільської ради.

(Галь В.І.)

1. Про внесення змін до договору оренди з Пащенком В.П..

(Галь В.І.)

1. Про проведення земельних торгів з продажу права оренди земельних ділянок.

1. Інші питання.
  2. Різні питання:

Запобігання та протидія домашньому насильству