Сергіївська об'єднана територіальна громада

Сергіївська сільська територіальна громада

Шановна громадо!

15 лютого ми віддаємо шану учасникам бойових дій на території інших держав та відзначаємо 35-ту річницю виведення радянських військ з Республіки Афганістан.

Минуло вже багато років після тих трагічних подій війни, проте цей день назавжди залишився в пам’яті людей, як приклад мужності та вірності військовому обов’язку.

Висловлюємо щирі слова вдячності Вам – сумлінним бійцям, героям-оборонцям за все, що Ви зробили для світу й для України. Ви є гарним прикладом для молодого покоління, взірцем служіння народу та державі, прикладом незборимої сили духу, героїзму та патріотизму. Бажаємо всім, хто пройшов нелегкий бойовий шлях, міцного здоров’я, щастя, миру та добробуту!

З самого початку війни на сході України тисячі афганців та ветеранів інших війн добровільно виступили на захист рідної землі від російських загарбників. У цей скорботний день Україна схиляє голову перед своїми синами, що воювали та загинули в 16-ти країнах світу.

Сьогодні ми схиляємо голови перед солдатами, яким не судилося повернутися живими на рідну землю.

Вічна пам'ять загиблим.

Запобігання та протидія домашньому насильству