Сергіївська об'єднана територіальна громада

Сергіївська сільська територіальна громада

тридцять четвертої сесії восьмого скликання

Сергіївської сільської ради. (18.03.2024 року)

1. Про звіт старости Розбишівського старостинського округу Сергіївської сільської ради про проведену роботу за період з 01 січня 2023 року по 31 грудня 2023 року.

(Коркішко О.І.)

1. Про звіт старости Качанівського старостинського округу Сергіївської сільської ради про проведену роботу за період з 01 січня 2023 року по 31 грудня 2023 року.

(Хоптинська Т.Г.)

1. Про звіт директора комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Сергіївської сільської ради про проведену роботу за період з 01 січня 2023 року по 31 грудня 2023 року.

(Москаленко О.І.)

1. Про звіт директора комунальної організації (установи, закладу) Центр культури та дозвілля Сергіївської сільської ради про проведену роботу за період з 01 січня 2023 року по 31 грудня 2023 року.

(Богуславець Л.В.)

1. Про звіт начальника комунального підприємства «Сергіївське» Сергіївської сільської ради про підсумки фінансово-господарської діяльності за 2023 рік та погодження фінансового плану КП «Сергіївське» Сергіївської сільської ради на 2024 рік.

(Кавун А.І.)

1. Про звіт директора спеціалізованого комунального підприємства «Добробут» Сергіївської сільської ради про підсумки фінансово-господарської діяльності за 2023 рік та погодження фінансового плану СКП «Добробут» Сергіївської сільської ради на 2024 рік.

(Кльокта Т.І.)

1. Про звіт директора про роботу  Сергіївського ліцею Сергіївської сільської ради Полтавської області.

(Горб В.І.)

1. Про звіт директора про роботу  Розбишівської гімназії Сергіївської сільської ради Полтавської області.

(Дузь В.М.)

1. Про звіт директора про роботу  Качанівської гімназії Сергіївської сільської ради Полтавської області.

(Носенко Н.В.)

1. Про звіт директора про роботу  закладу дошкільної освіти «Джерельце» Сергіївської сільської ради Полтавської області.

(Кладова В.В.)

1. Про звіт директора про роботу  закладу дошкільної освіти «Перлинка» Сергіївської сільської ради Полтавської області.

(Гайдай В.О.)

1. Про звіт директора про роботу  закладу дошкільної освіти «Ромашка» Сергіївської сільської ради Полтавської області.

(Шаталова Г.П.)

1. Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2024 рік.

(Гринь І.І.)

1. Про внесення змін до програми розвитку земельних відносин, землеустрою та розробки містобудівної документації на території Сергіївської сільської територіальної громади на 2023-2026 роки.

(Галь В.І.)

1. Про внесення змін до програми підтримка учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, що фактично проживають на території Сергіївської громади на 2024 рік.

(Білик І.В.)

1. Про внесення змін до комплексної програми підтримки ветеранів війни та членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, Захисників та Захисниць України – які фактично проживають на території Сергіївської громади на 2023-2025 роки.

(Білик І.В.)

1. Про внесення змін до Програми «Підтримка народжуваності» на 2024 рік.

(Білик І.В.)

1. Про внесення змін до Програми «Турбота» на 2024 рік.

(Білик І.В.)

1. Про внесення змін до Програми «Підтримка сил територіальної оборони Збройних сил України, Збройних сил України, Служби безпеки України, Національної гвардії України, Національної поліції України та добровольчого формування Сергіївської ТГ» у 2024 році.

(Дичок О.Р.)

1. Про внесення змін до Програми організації харчування в закладах освіти Сергіївської ради в 2024 році.

(Івко С.О.)

1. 21. Про перейменування та внесення змін до Програми «Компенсація фізичним особам, які надають соціальні послуги» на 2024 рік.

(Білик І.В.)

1. Про внесення змін до бюджету Сергіївської сільської територіальної громади на 2024 рік.

(Лобода В.Г.)

1. Про призначення відповідальних осіб з питань використання Єдиної цифрової інтегрованої інформаційно-аналітичної системи управління процесом відбудови об’єктів нерухомого майна, будівництва та інфраструктури.

(Гринь І.І.)

1. Про надання дозволу на списання літератури з бібліотечних фондів.

(Івко С.О.)

1. Про утворення віддалених робочих місць адміністраторів відділу Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Сергіївської сільської ради, затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через віддалені робочі місця та затвердження графіку роботи віддалених робочих місць.

(Дичок О.Р.)

1. Про надання одноразової матеріальної допомоги. (народження - 4 (80 тис. грн), особам з інвалідністю – 2 (2 тис.)).

(Ілляшенко Н.В.)

1. Про виплату коштів на допомогу в поховані померлих громадян. (1-2 тис. грн).

(Ілляшенко Н.В.)

1. Про затвердження рішення виконавчого комітету №19 від 26 лютого 2024 року «Про передачу майна».

(Ісаєнко О.Ю.)

Земельні питання:

1. Про затвердження  технічної документації із нормативної грошової оцінки земельних ділянок (села Крамарщина).

(Галь В.І.)

1. Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельних ділянок  у приватну власність. (Галь В.І.)
  2. Про затвердження  технічної документації із нормативної грошової оцінки земельних ділянок (УКРТРАНСНАФТА).

(Галь В.І.)

1. Про зміни до договору оренди землі  з гр.  Опришко І.В..

(Галь В.І.)

1. Про передачу на баланс клубу в с. Вечірчине. (Галь В.І.)
  2. Про внесення змін до договору оренди  невитребуваних часто (паїв) з ТОВ «Вікторія Агро».

(Галь В.І.)

1. Про дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння та випасання худоби. (Галь В.І.)
  2. Різні питання:

Запобігання та протидія домашньому насильству