08 травня 2020 року о 14:00 відбулось засідання 38 сесії 7 скликання та засідання №5 виконавчого комітету Сергіївської сільської ради.

Порядок денний сесії:

1. Про внесення змін до діючих Програм відповідно до внесених змін до бюджету об’єднаної сільської територіальної громади на 2020 рік.

(Панасейко І.М.)

1. Про внесення змін до бюджету об’єднаної сільської територіальної громади на 2020 рік.

(Лобода В.Г.)

1. Про оприлюднення проекту регуляторного акту «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2021 рік».

(Галь В.І., Близнюк Т.О.)

1. Про проведення громадських слухань щодо реорганізації Розбишівської ЗОШ І-ІІІ ст. Сергіївської сільської ради шляхом зміни типу і назви закладу освіти.

(Дузь В.М.)

1. Про утворення постійної комісії з питань запобігання та виявлення корупції при Сергіївської сільській раді та затвердження положення про неї.

(Дичок О.Р.)

1. Про затвердження акту прийому-передачі необоротних активів з балансу Виконавчого комітету Сергіївської сільської ради на баланс Спеціалізованого комунального підприємства «Добробут» Сергіївської сільської ради загальною вартістю ____,00 грн. (принтер – 780,00 грн., планшет - --- грн.)

(Ілляшенко А.І.)

1. Про надання одноразової матеріальної допомоги. (2).

(Ілляшенко Н.В.)

1. Земельні питання.

(Галь В.І.)

1. Різні питання: (Про План виходу з карантину на території Сергіївської сільської об’єднаної територіальної громади).

Порядок денний засідання виконавчого комітету:

1. Про впорядкування місць масового відпочинку населення біля водних об’єктів.

(Дичок О.Р.)

1. Про визначення посадових осіб, уповноважених складати протоколи про вчинення адміністративних правопорушень.

(Батура Я.Д.)

1. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Сергіївської сільської ради №16 від 05.01.2017 року «Про утворення адміністративної комісії при виконавчому комітеті Сергіївської сільської ради».

(Батура Я.Д.)