ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

№5 від 12.04.2021 року.

1. Про завершення опалювального сезону 2020-2021 на території населених пунктів Сергіївської сільської ради.

1. Про функціонування системи нормованого забезпечення населення в особливий період.

1. Про шкідливість використання штучних квітів на кладовищах, які розташовані на території Сергіївської сільської ради.

1. Про непридатність для експлуатації житлового будинку по вул. Центральній, 28 в с. Сергіївка Гадяцького району Полтавської області.

1. Про надання дозволу на знесення житлового будинку по вул. Центральній, 28 в с. Сергіївка Гадяцького району Полтавської області.

1. Про заборону спалювання листя, залишків сухої рослинності та побутових відходів на території Сергіївської сільської ради.

1. Про втрату чинності рішення виконавчого комітету Сергіївської сільської ради від 22.02.2021 №16 «Про затвердження Положення про надання платних послуг Центром культури та дозвілля Сергіївської сільської ради».

1. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету №100 від 28.12.2020 «Про створення сільської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій»

1. Про створення консультаційного пункту з питань цивільного захисту при виконавчому комітеті Сергіївської сільської ради.

1. Про утворення комісії з питань евакуації Сергіївської сільської ради об’єднаної територіальної громади.

1. Інші питання.

12. Різні питання:

- Про проведення 5 сесії восьмого скликання 30.04.2021 року;

Про поводження з твердими побутовими відходами на території Сергіївської сільської територіальної громади.