(четверта сесія восьмого скликання)

24.02.2021 року

Про внесення доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2021рік

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та заслухавши начальника відділу економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Панасейко І.М. про внесення доповнень до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2021 рік, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Внести доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2021 рік, в розділі 5. Основні завдання та механізми реалізації Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2021 рік, в таблиці 12. «Організація благоустрою населених пунктів» (додаток 1).
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                                                                                                      І.Г. Лідовий

Додаток 1

до рішення 4 сесії восьмого скликання Сергіївської сільської ради Полтавської області від 24.02.2021 року

Доповнення до Програми соціально-економічного розвитку