(четверта сесія восьмого скликання)

24.02.2021 року

Про внесення змін до бюджету Сергіївської сільської територіальної громади на 2021 рік

(16518000000 )

(код бюджету)

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 14, 23, 71, 78 Бюджетного Кодексу України сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення другої сесії восьмого скликання Сергіївської сільської ради від 18 грудня 2020 року «Про бюджет Сергіївської сільської територіальної громади на 2021 рік» згідно з додатками (4, 6, 7).

Внести зміни у текстовій частині рішення  у абзаці першому і викласти в такій редакції:

- Керуючись Бюджетним кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» .

Внести зміни у тексті до рішення та додатку №6 до рішення вказавши назву бюджету Сергіївської сільської територіальної громади.

Внести зміни до пункту 3 текстової частини рішення:

- Дозволити виконавчому комітету Сергіївської сільської ради протягом 2021 року здійснювати розподіл та перерозподіл обсягів трансфертів з державного бюджету місцевим бюджетам та з інших місцевих бюджетів у період між сесіями сільської ради з наступним внесенням змін до рішення про бюджет сільської територіальної громади відповідно до частини сьомої статті 108 Бюджетного кодексу України .

Внести зміни до пункту 6 вказавши посилання на статтю 64 Бюджетного кодексу України.

Внести зміни до пункту 8 текстової частини рішення доповнивши посилання на частину 2 статті 70 Бюджетного кодексу України.

Доповнити пункт 10 текстової частини рішення, посилання на статтю 16 Бюджетного кодексу України.

Доповнити текстову частину рішення пунктом 17 такого змісту «з 1 січня 2021 року з бюджету Сергіївської сільської територіальної громади здійснюються видатки на забезпечення діяльності бюджетних установ, закладів, визначених у додатку 7 до цього рішення .

Доповнити рішення додатком 7 «Перелік бюджетних установ, закладів, на які здійснюватимуться видатки на забезпечення їх діяльності з 01 січня 2021 року з бюджету Сергіївської сільської територіальної громади».

Внести зміни у додатку №4 до рішення щодо міжбюджетних трансфертів на 2021 рік пункт 1 трансферти до загального фонду бюджету змінити «код16518000000 Бюджет Сергіївської сільської ради замінити на код 99000000000 Державний бюджет України, код 16100000000 Обласний бюджет Полтавської області».

1. Додатки (4, 6, 7) цього рішення є невід’ємною його частиною .
  2. Організацію виконання цього рішення покласти на начальника фінансового відділу Лободу В.Г., контроль за його виконання на постійну комісію сільської ради з питань планування фінансів,бюджету та соціально-економічного розвитку (Смаль М.А.)

Сільський голова                                                                                                                                                                                  І.Г. Лідовий