СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

22.03.2024                                                                                                         №39

Про встановлення опіки над дитиною позбавленою батьківського піклування ********* ********** ******** та призначення опікуна

Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року №866 «Про діяльність органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини» (зі змінами), статтями 5, 11, 12 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», статтями 243, 244, 246, 247, 250, 251, Сімейного кодексу України, на підставі рішення Гадяцького районного суду Полтавської області від 26 січня 2024 року (справа №526/1692/23) про позбавлення батьківських прав (законної сили набрало 07 березня 2024 року), витягу з державного реєстру актів цивільного стану громадян щодо актового запису про народження із зазначенням відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України видане Гадяцьким відділом ДРАЦС у Миргородському районі Полтавської області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції від 19 березня 2024 року, враховуючи рішення комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Сергіївської сільської ради від 22.03.2024 №4, виходячи з інтересів дитини, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Встановити опіку над малолітньою дитиною Микитенко Тамілою Валеріївною, 25 квітня 2013 року народження.
  2. Призначити громадянку ******** ******** *********, ******** року народження, яка мешкає за адресою: ***********************, Миргородського району, Полтавської області, опікуном над малолітньою дитиною ********** ******** ********, ******** року народження, яка має статус дитини, позбавленої батьківського піклування.
  3. Покласти на ********* ******** ********* персональну відповідальністьза життя, здоров’я, фізичний і психічний розвиток дитини, яка перебуває під опікою, а саме:

- створити належні побутові умови та умови для здобуття дитиною повної загальної середньої освіти;

- вживати заходи щодо захисту цивільних прав та інтересів підопічного;

- щороку з моменту призначення подавати службі у справах дітей за місцем свого проживання (перебування) висновок про стан здоров’я опікуна;

- забезпечувати проходження медичного огляду дитини 2 рази на рік, яка перебуває під опікою та надавати службі у справах дітей висновки про стан здоров’я, фізичний та розумовий розвиток дитини згідно зі встановленим зразком та у встановлені законодавством строки;

- в місячний термін після прийняття цього рішення звернутись до управління соціального захисту населення щодо призначення соціальної допомоги на підопічну ****** ******* *********, ********* року народження.

1. Службі у справах дітей  виконавчого комітету Сергіївської сільської ради здійснювати контроль за виконанням опіки ********* ********* *********  обов’язків з утримання та догляду за дитиною, позбавленою батьківського піклування ********* ****** *********, *********року народження,та щороку до 30 січня готувати звіт про стан утримання і виховання дитини в сім’ї опікуна.
  2. Контрольза виконаннямрішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дичка О.Р..

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ