СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

22.03.2024                                                                                                         №41

Про внесення змін до персонального складу опікунської ради при виконавчому комітеті Сергіївської сільської ради, затвердженого п. 1 рішення виконавчого комітету сільської ради від 30.11.2020 №82

Керуючись пунктом 4 частини «б» ст. 34,  ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Відповідно до Положення про опікунську раду виконавчого комітету Сергіївської сільської  ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету сільської ради від 30.11.2020 №82 «Про створення опікунської ради при виконавчому комітеті Сергіївської сільської ради», рішення тридцять другої сесії восьмого скликання Сергіївської сільської ради від 20.12.2023 «Про створення відділу соціального захисту виконавчого комітету Сергіївської сільської ради, затвердження положення про відділ.», з метою соціального захисту повнолітніх недієздатних осіб та осіб, дієздатність яких обмежена, повнолітніх осіб, які за станом здоров’я не можуть самостійно здійснювати свої права і виконувати свої обов’язки,  виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

1. Внести зміни до персонального складу опікунської ради при виконавчому комітеті Сергіївської сільської ради, затвердженого пунктом 1 рішення виконавчого комітету Сергіївської сільської ради від 30.11.2020 №82  «Про створення опікунської ради при виконавчому комітеті Сергіївської сільської ради, а саме:
  • вивести із складу опікунської ради ІВКО Світлану Олександрівну, начальника відділу освіти, молоді, спорту та культури;
  • ввести до складу опікунської ради БІЛИК Інну Володимирівну, начальника відділусоціального захисту.
  1. Оприлюднити дане рішення на офіційному веб-сайті Сергіївської сільської ради.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олега ДИЧКА.

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ